Tikrai prisideda. Įprastai jie čia dirba.
Jie čia leidžia savo pinigus.
Bet koks žmogus dirbantis Lietuvoje yra naudingas jai.
Imigrantai moka mokesčius mūsų valstybėje
Leidžia savo pinigus Lietuvoje
Dauguma jų yra pigi darbo jėga.
Užima darbo vietas.
Jie nedaro nieko teigiamo mūsų valstybei.
Žinoma, imigrantai Lietuvoje kuria verslus, moka valstybei mokesčius ir t.t.
Jie užima laisvas darbo vietas.