Jie kelia ekonominį lygį mokėdami mokesčius valstybei.
Manau, kad prisideda. Vistiek jie dažniausiai dirba mūsų šalyje.
Kiekvienas žmogus dirbantis Lietuvoje kelia mūsų ekonominius rodiklius.
Jie dirba, moka mokesčius.
Jie čia moka mokesčius, todėl automatiškai prisideda prie Lietuvos ekonomikos augimo.
Žinoma prisideda, dažniausiai jie užima nekvalifikuotas darbo vietas, kurios taip pat labai reikalingos mūsų visuomėnei.
Mums imigrantų nereikia
Jie dirba mūsų šalyje
Imigrantai leidžia savo santaupas Lietuvoje, taip pat jie užima darbo vietas.
Jie užima laisvas darbo vietas.