Ar norėtumėt pasidaryt ilgalaikį makiažą? Atsakymą pagrįskite
- Be abejo norėčiau, darau ir turiu, tai sutaupo mano brangų laiką, juk aš skirta neleisti laiko makiažui, o mėgautis gyvenimu.
- Ne, patinka naturalumas
- Taip,manau tai paprasčiau ir sutaupome daugiau laiko nei dazindamames
- Taip norėčiau, sutaupyčiau daugiau laiko
- Ne, nes nesidažau