UserKarolis8
Vieša
Pranešti

Ikistacionarinė slauga insulto atveju

Gerbiamas (-a) Respondente,

Kviečiu dalyvauti Vilniaus kolegijos Sveikatos priežiūros fakulteto Slaugos katedros studento Karolio Davleševičiaus apklausoje.  Atliekamo tyrimo tikslas – ištirti ikistacionarinę slaugą insulto atveju. Jūsų atsakymai labai svarbūs bakalauro darbo tyrimui. Jūsų nuomone, tinkantį (-čius) atsakymą (-us), prašau pažymėti arba įrašyti savo variantą eilutėje „kita“.

Iš anksto dėkoju už dalyvavimą.

1. Ar Jūs sutinkate dalyvauti šiame tyrime ?
2. Koks Jūsų darbo stažas GMP sistemoje?
3. Jūsų pareigos:
4. Jūsų lytis
5. Jūsų amžius:
6. Remiantis Jūsų praktine patirtimi, kokios lyties asmenys dažniau patiria insultą?
7. Kokio amžiaus pacientai dažniausiai patiria insultą? Prašome pasirinkti vieną arba daugiau, labiausiai Jums tinkančių variantų.
9. Remiantis Jūsų praktine patirtimi, ar pasitaiko atvejų, kai apžiūrėjus pacientą, abejojate dėl insulto diagnozės?
10. Remiantis Jūsų praktine patirtimi, kaip dažnai pasitaiko atvejų, kai insulto diagnozė nepasitvirtina? Prašome pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.
11. Kaip dažnai atliekate lentelėje nurodytus veiksmus, atvykus į įvykio vietą pas pacientą, kuriam yra įtariamas galvos smegenų insultas? Savo atsakymą pažymėkite kiekvienoje eilutėje.
12. Kaip dažnai užduodate apačioje pateiktus klausimus paciento artimiesiems arba įvykio liudininkams apie pacientą, kuriam įtariate galvos smegenų insultą? Savo atsakymą pažymėkite kiekvienoje eilutėje.
13. Kokio tipo insultą patyrusiems pacientams teikiate pagalbą dažniausiai?
15. Kaip dažnai atliekate manipuliacinius veiksmus, teikiant medicininę pagalbą pacientui, kuriam įtariamas galvos smegenų insultas, iki transportavimo į skubiosios pagalbos skyrių? Savo atsakymą pažymėkite kiekvienoje eilutėje.
17. Per kiek laiko pacientą, kuriam įtariamas galvos smegenų insultas, priklausomai nuo esamo atstumo ir eismo sąlygų, transportuojate į skubios pagalbos skyrių iš įvykio vietos?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0210
Atsakymų040

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »