IKIMOKYKLINIO UGDYMO BENDRUOMENĖS POŽIŪRIS Į VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTO VEIKLĄ.

Jūsų nuomonė ir pastebėjimai apie visuomenės sveikatos specialisto veiklas Jūsų darželyje?

  1. Nereikia visai. Dietistė susitvarkytų. Ji bent kartą per mėn pasidomi vaikų valgymu
  2. Liūdna, bet jos baigiasi tik informacija , ugdytinių sveikatos pažymų surinkimu ir patikrinimu .
  3. Mažai veiklų.
  4. Mūsų įstaigoje visuomenės sveikatos specialistė veda įvairias veiklas vaikams, duoda patarimus, rekomendacijas tėvams su įvairiomis ligomis susijusiais klausimais.
  5. Nelabai suprantama jo funkcija įstaigoje.
  6. Gera
  7. Atsakiau klausimyne
  8. Organizavimui labiau trūksta pasiruošimo, iniciatyvumo ir noro bendradarbiauti
  9. Labai gaila, kad šias pareigas užimantis žmogus neturi darbo krūvio visu etatu. Tuomet galėtų veikti daug daugiau.
  10. viskas gerai