musu liga dar labai neseniai diagnozuota. kol kas daugiau stebim pokycius, reakcijas nei gydom.
Prie juros gyvenom,siltuose krastuose gyvenom.
homeopatinius zirniukus
spec masazas
kvepavimas druskos. labiausiai padejo drusku kambarys bunant sanatorijoj,po sanatorijos labai sumazejo sirgimu.
Tiesiog naudojame vaistus, inhaliuojames.
Naudojom tokiu juodu serbentu ekstrakto lasiukus.padedavo
virta bulve dejau ant krutines.
Spec pompa,
tik masazus mokytojos ir spec kvepavima kauke