Į ŠEIMOS MOKYMĄ ORIENTUOTA NEIŠNEŠIOTŲ NAUJAGIMIŲ SLAUGA TĖVŲ VERTINIMU
Gerb. Apklausos dalyvi,
Klaipėdos valstybinės kolegijos, Sveikatos mokslų fakulteto, Slaugos ir socialinės gerovės katedros studentė, Linkevičiūtė Gabrielė, atlieka tyrimą, kurio tikslas- atskleisti tėvų nuomonę apie šeimos mokymą orientuotą į neišnešioto naujagimio raidą. Klausimynas yra anoniminis, nei vardo, nei pavardės rašyti nereikia. Baigiamajame darbe bus naudojami tik apibendrinti tyrimo duomenys.
Prašome dalyvauti anoniminėje apklausoje, Jūsų nuoširdūs atsakymai bus labai vertingi atliekant šį tyrimą.
Jūsų amžius:
Jūs gyvenate:
Jūsų išsilavinimas:
Kelintas tai vaikas Jūsų šeimoje?
Jūsų naujagimis gimė:
Kiek laiko (dienų) Jūsų naujagimis buvo gydomas ligoninėje? ( atsakymą įrašykite)
- 4 dienos
- 2menesius dvynukai
- 2 savaites
- 70
- 30
- 34
- 17
- 114
- 27 dienas
- Šiuo metu dar esame ligonineje, nuo gimimo jau 24 dienos