Hostingas Verslui.lt

Turime planų teikti antro lygio adresų sričių (*.lt, *.com) hostingo paslaugas. Jeigu jus sudomino šis naujas projektas, kviečiame aplankyti mūsų paruoštą anketą ir atsakyti į kelis klausimus - tai padės geriau pritaikyti sistemą Verslui.lt jūsų poreikiams.
Jūsų pasiūlymai, komentarai bei pastabos
Nemačiau nei vieno lietuviško Windows'inio hostingo su ASP+MS Access. Siųlau jums pradėti teikti šias paslaugas, nes konkurencijos šioje srityje dar nėra.
Puiku :)
Reiketu, kad butu ftp serveio sintaksine dalis laisva, kad jame galetu laikyti ne tik iprastus failus bet ir video bei garso medziaga bei failus su prievardziu *.szt kuriu dabar yra neleidziama laikyti!
Esat šaunuoliai !!!
Noreciau, kad greiciau pradetumete teikti sias paslaugas!
Gerbiamieji, labai atsiprašau, bet aš esu garbaus amžiaus damair visos naujovės man yra labai įdomu, bet tik dalinai suprantukaip jomis naudotis. Todėl kiek sugebu-tiek bandau registruoti kurti. Gaunas ne iš pirmo karto. Todėl man labai malonu, kad Jūsinformuojate apie visas galimybes, kokiomis mes galime pasinaudoti, bet aš nežinau kaip tai padaryti. Arba turite padėti, arba nurodykite į ką galėčiau kreiptis. Ačiū. Pagarbiai Teresė Vaškelienė. [email protected]
Norėčiau,komisinius pasimti grynais, ar pervesta į banko saskaita.
eeeeeeeeeerrrrqeeeeeeeeerrrrrr rrrrrrrrrrrrrrqqqrrrrrrrrrr
reikia tiketis kad registruojant domeina jis butu ant mano vardo, o ne kaip daro kiti puslapiai ant ju
wa taijp butu jega ; )
ok
Siūlyčiau planus daryti kuo pigesnius iki 15LT per mėnesį, nes dabar yra Lietuviškų hostingu kurie siūlo gan nebranges paslaugas, tačiau Jūs galėtumėte laimėti tuo, kad suteiktumėte daugiau galimybių tokių kaip: ASP, .mdb palaikymą, PHP, MySql, FrontPage extention, Perl, CGI ir t.t.
paslaugu ikainiai noretusi, kad busi panasus i sprendimai.net. Siaip siuo metu naudojuos bst.lt paslaugomis, jei kainos bei paslaugu santikis tenkintu - pervesciau savo klientus pas jus.
=]
Nu del kainos tiklsiai nezinau, bet aisku kaip visiems, kuo pigiau tuo geriau...