Homoseksualai! Jūsų požiūris į juos?

Šiuo tyrimu siekiame sužinoti kokia visuomenės nuomonė apie homoseksualus,homoseksualių šeimų formų susidarymą ir pan. (Kiekvieno nuomonė yra labai svarbi). Ačiū už atsakymus!

Jūsų požiūris į homoseksualus?
Tai lygiai tokie pat žmonės kaip ir visi, nors ir ne visas teises Lietuvoje jie turi kaip ir heteroseksualūs asmenys, ir jie taip pat nusipelnė meilės ir pagarbos.
Homoseksualai =Iskripeliai
Žmonės su netradicine orientacija. Nieko čia tokio.
Teigiamas.
Jie nuostabus
Labai myliu
Visi turi teisę mylėti.
Teigiamas
love is love.. and there's nothing you can do about it..
teigiamas
Manau, kad jie eiliniai žmonės, ir neturėtų būti diskriminuojami dėl savo orientacijos
Tons pat kaip ir i heteroseksualus.
Teigiamas. Man asmeniškai svarbiausia ne žmogaus orientacija, o koks pats žmogus (jo asmeninės savybės, bendravimas ir pan.).
Teigiamas.Jei žmogų traukia tos pačios lyties asmuo, tai ne mano reikalas. Juk nepriversi žmogaus rinktis to, ko jis nenori. Visi turim lygias teises.
Nepatikna.
Tikrai neturiu nieko bloga prieš juos, jeigu jie nepradeda norėti būti 'lygesni' už kitus. Jeigu jau tokie esate, tai ir būkite laimingi, bet tikrai nereikia skeryčiotis ir žliumbti, kad kiti tave ignoruoja dėl homoseksualumo (kartais tai net nebūna priežastis...bet ji 'padaroma') tai būk ramiai ir viskas, nes visi puikiai žino, kad Lietuva iš viso nėra itin tolerantiška, todėl nereikia tikėtis, kad visuomenė pasikeis per sekundę...
Neigiamas, tai nesveika
mano poziuris I homoseksualius zmones, toks pat kaip ir Ibisus. savo draugu ir pazistamu nesirenku pagal, rase, lyti, amziu, religija ar dar ka nors. jei zmogus man malonus, as bendrausiu ir ji branginsiu, bet asmenybe yra bjauri tai nei seksualine orijantacija nepades.
.
Man jie netrugdo, bet
Neigiamas, nes man tai yra iškrypimas.
saudyt tokius
Normalus
Man jie nekliudo, bet apie homoseklsualu santuka ir vaiku isivaikinima negali buti nei kalbos.
Normalus, tik nereikia rodyti jausmų viešai
Tegu jie būna , bet kam taip reklamuotis
Netoleruoju.
as pats homoseksualas
ok
tiesiog nekreipiu demesio
eina naxui tie pedikai
Manau,kad homoseksualumas yra išsigimimas, su tokiais dalykais reikia kovoti. Atvirai pasakius eina jie nachui.
man jie netrukdo, kol jie neliecia manes. man visiskai nesvarbu kas su kuo miega ir pan. bet esu skeptiska tam tikrais klausimais apie homoseksualus (vaiku isivaikinimas, santuokos ir pan.)
netoleruoju ir netoleruosiu, manau, kad tai pernelyg didelis iškrypimas.