Nieko
spresčiau problema
krw kur nosine, kur kablelis
.
Labiau tikrinčiau darbuotojų darbą bei įvesčiau griežtas higienos taisykles.
Įvesčiau griežtus hiegienos laikimosi reikalavimus
ideciau istaigoje kameras, kad matyt kaip dirba darbuotojai, grieztai isaiskinciau higienos reikalavimus
Jei tai būtų darbuotojų kaltė, atleisčiau ar suteikčiau galimybę mokytis iš savų klaidų, padečiau suprasti švaros ir higienos prasmę
Laikyciausi higienos
pravesti mokymus