Higienos nesilaikymas kurortinių miestų baruose/klubuose
Kokių sprendimu imtumėtės būdami įstaigos susiduriančios su tokia problema vadovu?
Pakalbėčiau
Stengtis raginti darbuotojus laikytis reikalavimų
Pokalbis su personalu, priemonių plano parengimas ir jo įgyvendinimo kontrolė.
Pisciau prota darbuotojams
Tegu darbuotojai tvarko
Nu tai labiau higiena rupinciaus
Grisciau savo reikalavimus darbuotojams realybe pagristais argumentais. Pvz: musu baro/vietos ivaizdis krenta del to nes jus neprisiimat pakankamai atsakomybes prisiziureti kaip atrodo aplinka.
Pasirūpinčiau, kad darbuotojai turėtų pakankamai priemonių, kad galėtų užtikrinti higienos normas