OlifejaJola
134
Vieša
Pranešti

Gyvybiškai svarbi organizmo energija

Kviečiame atsakyti į klausimus apie žmogaus energijos potencialą. Apklausa parengta žmonių įpročiams ir elgsenai nustatyti, kurie turi tiesioginę įtaką energijos ištekliams kūne.

Atsakymai į anketos klausimus, viešai neskelbiami.  Su jos rezultatais supažindinsime pasibaigus projekto laikui, po gruodžio 10 dienos. Atsakymų rinkimo laikas Rugsėjo 1  - Gruodžio 10 diena. Anketos iniciatorius ir dovanų steigėjas MB Coach4you, www.savimotyvacija.lt 

Atsakydami į anketos klausimus užtruksite vos keletą minučių ir dalyvausite vertingų dovanų loterijoje, kurios pagrindinis prizas savaitgalio poilsis dviems Druskininkuose. 

Kaip vyksta dovanų dalinimas:

  1. Kiekvieną sekmadienį išrenkamas vienas respondentas, kuris patenka į finalą pagrindiniam prizui laimėti. Finalinis laimėtojas bus išrinktas gruodžio 10  dieną (sekmadienį).
  2. Kiekvieną savaitę trims, atsakiusiems į anketos klausimus, padovanosime testą, kuris parodo Energijos lygį organizme, taip pat ir energinių centrų (čakrų) aktyvumą. Testas atliekamas individualiai susitikus, biorezonanso principu veikiančiu prietaisu. 

Aukšta energija yra gerovės rodiklis: sveikata, gyvybinės energijos prieinamumas, nepriekaištinga savijauta ir gyvenimo perspektyvų matymas. Dažnai energijos buvimas ar nebuvimas yra žmogaus nusiteikimo, pasirengimo spręsti problemas, įveikti gyvenimo kliūtis, eiti į pergalę rodiklis. Energija yra vienas pagrindinių pasitikėjimo savimi ir apskritai asmeninio potencialo komponentų.

Dėkojame už apklausos anketai skirtą laiką. 

Kai atsakysite į anketos klausimus, sistema Jus nukreips į puslapį, kuriame išsami informacija apie apklausą, loteriją ir prizų atsiėmimą.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Kaip dažnai pastebite, kad Jums trūksta energijos kasdieniniams darbams atlikti? Privalomas
Pasirinkite vieną atsakymo variantą.
Rytais pabundate žvalus ir pailsėjęs.Privalomas
Kokia veikla jums suteikia energijos? Privalomas
Galite pžymėti kelis atsakymo variantus ir įvesti savo.
Kokia veikla ar faktoriai jus dažniausiai išsekina, kada prarandate energiją? Privalomas
Galite pžymėti kelis atsakymo variantus ir įvesti savo.
Kaip dažniausiai atstatote prarastą energiją, kas padeda padidinti gyvybines jėgas?Privalomas
Galite pžymėti kelis atsakymo variantus ir įvesti savo.
Kas jums greičiausiai atstato prarastą energiją?Privalomas
Pasirinkite vieną atsakymo variantą.
Jūsų amžiaus grupė:Privalomas
Jūsų vardas, pavardė ir miestas (rajonas).Privalomas
Įrašykite savo el.pašto adresą. Atsiųsime jums anketos rezultatus ir pranešime apie prizų laimėjimus.Privalomas
Sutinku būti informuotas/a apie loterijos rezultatus (pranešimai laimėjus prizą).Privalomas
Jūsų telefono numeris. Privalomas
Informuojame, kad jūsų asmeninė informacija nėra publikuojame viešai ir bus naudojama tik šios anketos svarbiems pranešimams.
Sutinku būti pakviestas/a į natūralių energetinių kokteilių degustacijos vakarą, kuriame dar sužinosite apie keturis sveiko gyvenimo veiksnius, kurie padėjo Harvardo genetikui, ilgaamžiškumo ekspertui dr. Davidui Sinclairui pailginti savo biologinį amžių 20 metų. Privalomas
Energiniai kokteiliai, kurie suteikia energijos ir būtinų vitaminų, gaminami iš įprastų, subalansuotų produktų. Dėl degustacijos vakaro susisieksime asmeniškai.