Gyvūnai viešose maitinimo įstaigose

Sveiki, mes esame Vilniaus kolegijos, verslo vadybos fakulteto, viešbučių ir restoranų verslo pirmo kurso studentės. Šios anketos tikslas – išanalizuoti žmonių požiūrį į naminius gyvūnus  restoranų/kavinių aplinkoje. Prašome Jūsų nuoširdžiai atsakyti šiuos klausimus. Dėkojame už atsakymus.

Ar turite naminį augintinį?

Jei turite naminių augintinių, tai kiek jų turite?

Jei turite naminį augintinį, tai kokį?

Jūsų nuomonė apie naminių augintinių buvimą maitinimo įstaigose (kur būtų įmanoma ir atsivesti savo augintinius, ir pamatyti „nuolatinius“ gyventojus)

Kaip dažnai kartu su savo augintiniu lankotės viešose vietose?

Ar dažnai susiduriate su problema, kad viešos maitinimo įstaigos yra „nedraugiškos“ gyvūnams?

Kokios, Jūsų nuomone, maitinimo įstaigos labiausiai tolerantiškos augintiniams?

Ar norėtumėte, kad Lietuvoje atsirastų daugiau maitinimo įstaigų kurios būtų tolerantiškos augintiniams ar kavinės su gyvūnais?

Ar manote, kad augintiniai turi įtakos atmosferai viešose maitinimo įstaigose?

Įvertinkite koks jūs šeimininkas savo augintiniui?

Kiek metų turite naminį augintinį?

Ar norėtumėte turėti daugiau naminių augintinių?

Iš kokio miesto jūs esate?

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą