7. Kaip manote ar šiuo metu gamybinės/industrinės teritorijos vis dar optimaliai atlieka savo funkcijas Kauno mieste?
- Taip
- Nezinau
- Net sunku šsivaizduoti, kaip reikia išlaikyti tokias teritorijas juk mokesčiai. O ten beveik nieko nevyksta.
- Pilnai neišnaudota.
- Taip
- Ne visais atvejais
- Manau, kad ne
- Dauguma nebeatlieka ir tik užima vietą, kur galėtų būt statomi modernūs pastatai
- Taip
- Manau taip