Gyventojų požiūrio įvertinimas Kauno miesto teritorijų planavimo procese

5. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinius teritorijų planavimo darbus Kauno mieste: labai gera, gera, patenkinama, bloga, labai bloga? Atsakymą prašau pagrįsti.

  1. Gerai, galima būtų daugiau padaryti darbų
  2. Gera
  3. Patenkinama
  4. Gera. Patinka Piliamiesčio projektas taip pat Nemuno salos infrastruktūros plėtra.
  5. Gera - užtikrintai vykdomi planuojami darbai, atskiriamos aiškios zonos gamybai/poilsiui/gyvenamieji rajonai ir pan.
  6. Neturiu nuomones
  7. Patenkinama
  8. Labai gera, neturiu prie ko prikibti
  9. Gera
  10. Patenkinama. Dar tik pati pradžia teritorijų planavimo