Gyventojų požiūrio įvertinimas Kauno miesto teritorijų planavimo procese
5. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinius teritorijų planavimo darbus Kauno mieste: labai gera, gera, patenkinama, bloga, labai bloga? Atsakymą prašau pagrįsti.
Gerai, galima būtų daugiau padaryti darbų
Gera
Patenkinama
Gera. Patinka Piliamiesčio projektas taip pat Nemuno salos infrastruktūros plėtra.
Gera - užtikrintai vykdomi planuojami darbai, atskiriamos aiškios zonos gamybai/poilsiui/gyvenamieji rajonai ir pan.
Neturiu nuomones
Patenkinama
Labai gera, neturiu prie ko prikibti
Gera
Patenkinama. Dar tik pati pradžia teritorijų planavimo