GretaSti
Vieša
Pranešti

Gyventojų požiūrio į farmacinės paslaugos reikšmę, perkant nereceptinius vaistus internetu, tyrimas

        Gerbiamas Respondente, esu Kauno kolegijos farmakotechnikos studijų programos trečio kurso studentė. Rašau baigiamąjį profesinio bakalauro darbą, kurio tikslas – išryškinti gyventojų, perkančių nereceptinius vaistus internetu, požiūrį į farmacinės paslaugos reikšmę, perkant nereceptinius vaistus internetu. Anketa yra anoniminė, tyrimo metu gauta informacija bus naudojama apibendrintai, gyventojų požiūrio analizei. Iš anksto dėkoju už atsakymus.

1. Jūsų lytis:
2. Gyvenamoji vieta:
3. Jūsų socialinė padėtis:
4. Jūsų amžius:
5. Išreikškite savo nuomonę, atsakydami į pateiktus teiginius.
6. Kokie veiksniai lemia Jūsų apsisprendimą užsisakyti vaistus ir vaistinių prekes internetinėje vaistinėje?
7. Informaciją apie nereceptinius vaistus gaunate:
8. Informaciją apie vaistinių prekes gaunate:
9. Pateikite savo nuomonę ir balais įvertinkite lūkesčius (Jūs tikitės) apie Jūsų bendravimą su farmacijos specialistu vaistinėje, atsiimant prekes, užsakytas internetu Lūkesčių vertinimas pateikiamas 5 balų skalėje: 5 – labai tikiuosi, 4 – tikiuosi, 3 – nesitikiu, 2 – visiškai nesitikiu, 1 – nežinau, neturiu nuomonės.
10. Išreikškite savo nuomonę ir įvertinkite balais savo pasitenkinimą (ko tikėjausi, tą ir gavau) apie Jūsų ir vaistininko bendravimą vaistinėje, atsiimant prekes, užsakytas internetu. Pasitenkinimo vertinimas pateikiamas 5 balų skalėje: 5 – visiškai atitinka mano lūkesčius, 4 – atitinka mano lūkesčius, 3 – neatitinka mano lūkesčių, 2 –visiškai neatitinka mano lūkesčių, 1 – nežinau, neturiu nuomonės.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų02302
Atsakymų0101
Kita anketa »