Gal turite minčių, kaip būtų galima pakeisti bendrabučio būklę, kaip paįvairinti gyvenimą jame. Parašykite ko, jūsų manymu, bendrabutyje trūksta.
Normalios viryklės
Norint pagerinti gyvenimo salygas manau reiketu pirmiausia suaugti daugeliui bendrabucio gyventoju, pirma pradeti nuo saves o ne kazko reikalauti is kitu :)
Budėtojo kuris dažniau prižiūrėtų aukštus ir tvarką juose, daugiau valytojų kad būtų švariau ir valomi koridoriai bei dušai daugiau nei vieną kartą per savaitę, didesnių nuobodų ne visiems gyventojams o būtent tiems kurie mėto daiktus per langus ar stiklinius butelius, šiukšlina koridorius ir nesugeba išmesti šiukšlių į joms skirtą vamzdį. reikėtų darnesnių santykių aukšte galbūt bendrų susirinkimų, stipresnio bendruomeninio ryšio tarp gyventojų galbūt tada padidėtų sąmoningumas ir nebūtų taip šiukšlina ir netvarkinga. KOKYBIŠKO INTERNETO TIEKIMO!
pirmiausia bent dažniau valyti tiek koridorius, tiek dušus, tiek virtuves, nes jausmas bent jau 5 bendrabučio 7 aukšto virtuvėj, kad arba jis po karo arba nuo vasaros niekas nevalė.
Normaliai veikiančio turniketo
Pakeiskit interneto tiekeje, nes jie kai atsirado "Kapsule" paprastus vartotojus visai ignorint pradejo
Trūksta tvarkos, tvarkos, labai tvarkos, kurią palaikytų budintis, bet tai neturėtų būti studentas - gyventojas. Ir orkaičių virtuvėje. Ir žmogiškumo, ir tarpusavio supratimo.
pirmiausia reiketu atsizvelgti i zmoniu prasymus kai jie praso kazka patvarkyti, nes siuo metu labai sunku prisikviesti kazka patvarkyti kazko. Pvz: grize is ryto i baraka radome beveik isspirtas duris, nebegalejome ju nei uzrakinti nei normaliai uzrakinti, o paskambinus pagalbai pasake kad jie neturi spynos ir jiem dzi, taip irnesulaukeme nieko,nors buvo zadeta,kad atvyks kazkas. dar bendrabutyje reiketu vel grazinti budetojus, nes dabar ieina i bet kasir bet kada, jokios tvgarkos, ir zmones kurie ismesti uz bloga elgesi vistiek svencia ir netgi gyvena bendrabutyje...
Pirmiausia, manau, reikėtų tinkamai valyti aukšto dušus, tualetus. Taip pat pakeisti kaitlentę 8-to aukšto virtuvėje, nes ji visai nekaista.
visų pirma turi būti sutvarkyti dušai, nes jie tikrai tragiškos būklės, bent jau maniškis. Plius santechnikai galėtų greičiau reaguoti į iškvietimą, o ne tuomet kai vanduo sunkiasi per lubas, arba vanduo teka upeliu