Gal turite minčių, kaip būtų galima pakeisti bendrabučio būklę, kaip paįvairinti gyvenimą jame. Parašykite ko, jūsų manymu, bendrabutyje trūksta.
Santechnikų, valytojų
Galėtų pradėti plauti grindis
Kapitalinio remonto.
Būdėrojų ! vis tik kol jie buvo ir dirbo čia, studentai buvo atsakingesni.
Trūksta gerų viryklių virtuvėse ir geresnių sąlygų dušuose.
Norėčiau, kad budėtojas būtų truputėlį supratingesnis, jei pažadi, kad patylinsi muziką, jam nereikėtų rašyt įspėjimų, jei viskas vyksta piktavališkai, tada reiktų įspėjimų.
Senai užregistravome savo bloke 2 gedimus, bet į juos niekas nekreipia dėmesio jau nuo prejetų metų pavasario, taigi trūksta santechnikų.
trūksta prižūrėtojų, kurie palaikytų bendrą tvarką bendrabutyje, o jei reikia ir pirštus kam nors nukapotų, ar nors sudrausmintų.
Chill zonos. Pakeisti buklei pirmiausia pakeisti valdzia