Gydytojo ir vaistininko bendradarbiavimo aspektai (anketa vaistininkams)

Gerbiamas (-a), respondente,

esu Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto 5 kurso farmacijos studentė Domantė Viliūnaitė. Atlieku magistro baigiamąjį darbą "Gydytojo ir vaistininko bendradarbiavimo aspektai". Šiuo tyrimu siekiama nustatyti kaip Covid-19 aplinkybės keičia gydytojo ir vaistininko bendravimą nuo pandemijos pradžios (2020balandis-kovas) iki dabar (2020gruodis-2021sausis). 

Nors šiomis dienomis išgyvenamas pats pandemijos įkarštis, tiek gydytojai, tiek vaistininkai jau spėjo adaptuotis prie naujų "pandeminių" sąlygų. Tikiuosi, kad galėsite skirti šiek tiek laiko užpildyti anketai. 

Visus specialistus kviečiu atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Anketa yra anoniminė, Jūsų pateikta informacija bus naudojama tik apibendrintai statistinei duomenų analizei atlikti. Užpildydami šią anketą patvirtinate savo sutikimą dalyvavimui tyrime.

Prieš pateikiant užpildytą anketą, įsitikinkite ar atsakėte į visus klausimus.

Ačiū už Jūsų pagalbą ir laiką!

Farmacijos magistrantė Domantė Viliūnaitė (kilus klausimams – rašykite [email protected])

Magistrinio darbo vadovė: dr. Jūratė Pečeliūnienė

1. Jūsų Lytis:

2. Jūsų Amžius:

3. Darbo stažas (metais):

4. Darbo krūvis:

5. Keliose darbovietėse dirbate:

6. Kur dirbate?:

7. Šeimyninis statusas:

8. Ar jūs, kaip vaistininkas, bendravote su gydytoju 2020 metais? (Jei atsakymas „nebendravau“, keliaukite prie 21 klausimo)

9. Kaip manote, ar pasikeitė bendravimo dažnis su gydytoju nuo pandemijos pradžios (kovas-balandis) iki dabar (gruodis-sausis)? (Jei atsakymas „nepasikeitė“, keliaukite prie 11 klausimo)

10. Kaip dažnai bendravote su gydytoju pandemijos pradžioje (kovo-balandžio mėn.)?

11. Kaip dažnai su gydytoju bendraujate dabar?

12. Ar Jūsų nuomone pasikeitė bendravimo metodai nuo pandemijos pradžios (kovas-balandis) iki dabar (gruodis-sausis)? (Jei atsakymas „nepasikeitė“, keliaukite prie 14 klausimo)

13. Bendravimo metodai su gydytojais pandemijos pradžioje (kovo-balandžio mėn.):

14. Bendravimo metodai su gydytojais dabar:

15. Kaip, Jūsų nuomone, pasikeitė gydytojų profesinio vaidmens svarba nuo Covid-19 pandemijos pradžios (kovas-balandis) iki dabar (gruodis-sausis)? Įvertinkite kiekvieno teiginio svarbą:

16. Kokiose srityse norėtumėte daugiau bendravimo su gydytojais Covid-19 pandemijos metu? Įvertinkite kiekvieną teiginį:

17. Lyginant laikotarpį nuo Covid-19 pandemijos pradžios (kovas-balandis) iki dabar (gruodis-sausis), kokias emocijas sukelia bendravimas su gydytojais:

18. Lyginant su Covid-19 pandemijos pradžia (kovas-balandis) ir dabar (gruodis-sausis), bendravimo su gydytojais kliūtys yra:

19. Lyginant su Covid-19 pandemijos pradžia (kovas-balandis) ir dabar (gruodis-sausis), bendravimo su gydytojais privalumai yra:

20. Dėl kokių priežasčių bendraujate su gydytojais nuo Covid-19 pandemijos pradžios (kovas-balandis) iki dabar (gruodis-sausis)? (Anketa baigta, ačiū už atsakymus)

21. Dėl kokių priežasčių nebendraujate su gydytojais nuo Covid-19 pandemijos pradžios (kovas-balandis) iki dabar (gruodis-sausis)? (Anketa baigta, ačiū už atsakymus).

Susikurti savo anketąAtsakyti į šią anketą