Grynieji pinigai

Sveiki esu Vilniaus kolegijos ekonomikos fakulteto I kurso studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas yra sužinoti žmonių nuomonę apie grynuosius pinigus. Anketa yra anoniminė, visi jūsų atsakymai yra konfidencialūs, todėl prašau Jūsų atsakyti į klausimus ir pasirinkti Jums tinkamiausią variantą.

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Jūsų išsilavinimas?

Kuo dažniausiai atsiskaitote už suteiktas paslaugas ar prekes?

Kaip Jums patogiau atsiskaityti už suteiktas paslaugas ar prekes?

Dėl kokių priežasčių renkatės atsiskaitymus grynaisiais pinigais? (Galite pasirinkti kelis variantus)

Kur laikote savo didžiąją santaupų dalį?

Kokiu būdu gaunate pajamas?

Ar manote, kad grynieji pinigai gali išnykti ateityje?

Ar pritariate grynųjų pinigų kiekio mažinimui rinkoje?

Jeigu pritariate, tai kodėl?

  1. PATOGU ATSISKAITYTI KORTELE
  2. Viskas vyks greičiau
  3. Patogiau ir greičiau atsiskaityti banko kortele
  4. Atsiskaitymai vyks greičiau kortele
  5. Nepritariu
  6. Nepritariu
  7. Nes manau tai ateitis
  8. Paprasčiau vyks operacijos
  9. Juoda rinka vistiek gyvuos
  10. Daugiau operaciju vyks greičiau
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą