Tyrimaiapievartotojus
40
Vieša
Pranešti

Grožio specialisto ir/ar procedūros paieška

Apklausa apie grožio specialisto ir/ar procedūros paiešką. Tikslas: Ugdyti supratimą apie kliento poreikius, lūkesčius, į ką klientas kreipia daugiausiai dėmesio. Nėra teisingo atsakymo, yra tik jūsų poreikiai ir įžvalgos.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami
Situacija: Jūs paieškose naujo grožio specialisto (kirpėjos, kosmetologės, masažistės, visažistės ir kt.). Kokią platformą pasirenkate dažniausiai jo ieškojimui? (Facebook ir jo grupes, Instagram, Treatwell t.t.). Prašau nurodykite konkrečią platformą/platformas.
Ar pasitelkiant tą platformą (kurią pasirinkote pirmame klausime) greitai surandate specialistą?
Ieškant naujo specialisto į ką jūs atsižvelgiate? (Klientų įvertinimus Facebook, Instagrame, ar kituose socialiniuose tinkluose; rekomendacijas iš artimos aplinkos; nuotraukas; populiarumą; kainą; t.t.)
Su kokiais kėblumais dažniausiai susiduriate ieškant naujo grožio specialisto? Kas nusako, kad pasitikite šiuo grožio specialistu ir užsirašysite vizitui?
Kas jūsų nuožiūra palengvintu pieškose grožio specialisto?
Situacija: Jūs radote naują grožio specialistą, patinka kokias procedūras siūlo, bet paskutinis atsiliepimas yra parašytas prieš 6 mėnesius. Ar tai įtakoja jūsų pasirinkimą užsirašyti vizitui? Kodėl?
Kaip dažnai paliekat atsiliepimus apie grožio procedūrą/specialistą? Kurioje platformoje rašote atsiliepimą?
Kurį variantą iš išvardintų rinktumetės?
Ar jums yra patogu ieškoti grožio specialisto per kelias platformas?
Kiek jums yra svarbu klientų atsiliepimai apie grožio specialistą? Kodėl?
Renkantis grožio specialistą galvojate apie ilgalaikę ar trumpalaikę draugystę?
Situacija: Susiradote naują grožio specialistą naujame salone. Peržiūrite salono įvertinimus (įvertinimas 4,7/5). Tarp atsiliepimų pastebite, kad šio grožio specialisto vardas nėra paminėtas. Kiek įtakos turi salono įvertinimas sprendžiant ar pasirinksite šį grožio specialistą jei jis neturi jokių atsiliepimų?
Jei jums būtų pateikti individualūs grožio specialisto klientų atsiliepimai, ar tai paskatintu labiau pasitikėti tuo grožio specialistu? Kodėl?
Kuris iš išvardintų variantų renkantis grožio procedūrą naujoje vietoje yra svarbiausias?
Kas jums padeda atpažinti grožio procedūros kokybę?
Laukelis paliktas ką nors pridėti, gal kokios mintys, pasiūlymai/ idėjos kilo. Galit palikti ir atsiliepimą apie apklausą jei yra noras. Jei neturit ką pasidalinti, galit parašyti "N/A".