Grįžtamojo ryšio ir reflektavimo svarba organizaciniuose procesuose

Sveiki,

Esu Eglė Kutulė, Komunikacijos ir kūrybinių industrijų studijų studentė, šiuo metu rašanti magistrinį darbą tema: "Grįžtamojo ryšio ir reflektavimo svarba organizaciniuose procesuose", atlieku kiekybinę apklausą savo darbo tema.

Prašau Jūsų užpildyti anketą siekiant įvertinti grįžtamojo ryšio svarbą darbo procesuose. Jūsų atsakymai bus vertinga mokslinio tyrimo dalis galimiems teigiamiems pokyčiams organizacijose teikiant ir gaunant grįžtamąjį ryšį.


Gauti duomenys bus naudojami baigiamajame darbe. Respondentų anonimiškumas bus iššsaugotas.

Grįžtamojo ryšio ir reflektavimo svarba organizaciniuose procesuose

1. Jūsų amžius:

2. Jūsų lytis:

3. Jūs dirbate:

4. Jūsų užimama darbo pozicija:

5. Ar sutinkate, kad grįžtamasis ryšys įtakoja sklandžią organizacijos veiklą?

6. Dažniau teikiate ar gaunate grįžtamąjį rįšį apie savo/kitų darbą? (keli galimi atsakymai)

7. Iš ko paskutinį kartą gavote grįžtamąjį ryšį?

8. Kokio tipo grįžtamąjį ryšį dažniausiai gaunate/ teikiate?

9. Kokia tema dažniausiai teikiate/gaunate grįžtamąjį ryšį?

10. Kokiu būdu dažniausiai gaunate grįžtamąjį ryšį?

11. Ar sutinkate, kad savalaikis grįžtamojo ryšio gavimas apie jūsų darbą turėtų teigiamos įtakos jūsų darbo efektyvumui?

12. Klausimas vadovaujančias pareigas užimantiems respondentams: ar žinote/taikote kokias nors grįžtamojo ryšio teikimo metodikas?

13. Prisiminkite, kai paskutinį kartą gavote grįžtamąjį ryšį glaustai aprašykite situaciją atsakant į klausimus: iš ko jį gavote, jis buvo teigiamas ar negiamas, kokiu būdu jį gavote, kaip po to jautėtės?

  1. Grįžtamąjį ryšį gaunu kasdien iš vadovo ir kolegų (kitų specialistų). Dažnai grįžtamasis ryšys būna neigimas, tenka kažką net ir minimaliai taisyti. Grįžtamasis ryšys būna telefonu, online susitikimo metu, žinutėmis. Neigiamas grįžtamasis ryšys gaunamas dažnai ir net dėl nesvarbių smulkmenų laikui bėgant mažina motyvaciją darbe, keičia nuomonę apie kolegas.
  2. Gavau grįžtamąjį ryšį iš vadovės, kad geriau pravedžiau grupinį užsiėmimą. Jaučiausi labai gerai, nes to ir siekiau. Gavau žodžiu.
  3. Grįžtamąjį ryšį gavau gyvai, vertinamojo pokalbio metu iš vadovo, apie tekstines analizes ir statistinius skaičiavimus, buvau teigiamai įvertinta, todėl jaučiausi paaukštinta pareigose ir labai motyvuota toliau atlikti užduotis ir tobulinti darbo rezultatus.

14. Prisiminkite situaciją, kai paskutinį kartą teikėte grįžtamąjį ryšį ir glaustai aprašykite situaciją, atsakant į klausimus: kam jį teikėte? Jis buvo teigiamas ar neigiamas? Kokiu būdu jį teikėte? (telefonu, pokalbio metu ar pan.), kaip po to jautėtės?

  1. Grįžtamąjį ryšį dažniausiai teikiu kai reikia kažką papildyti, pateikti siūlymus kolegoms, taip pat pastabos užsakant kokią nors paslaugą arba prekę. Pastabos būna nedidelės, greitai pataisomos. Teikiamos telefonu, online pokalbio metu, el. paštu. Po to jaučiuosi gerai, kai mano pastabos išpildomos.
  2. Teikiau kolegei žodžiu, apie vaiko sugebėjimą atlikti užduotis. Buvo daugiau neigiamas.
  3. Seminare prieš auditoriją teikiau teigiamą grįžtamąjį ryšį apie bendrakursės skaitytą pranešimą. Jaučiausi labai gerai, nes buvau sudominta, sužavėta pranešimo tema.

15. Išdėstykite prioritetų tvarka, nuo 1- mažiau svarbu iki 5- labai svarbu, kokie aspektai Jūsų nuomone svabiausi kokybiškam grįžtamojo ryšio pokalbiui.

Jūsų pastabos ir komentarai šiai anketai:

  1. Ištaisyti gramatines klaidas; įdėti klausimų su keliais galimais pasirinkimais, 15 klausimas neveikia taip, kaip turėtų (galima pasirinkti tik vieną atsakymo variantą); 13/14 klausimai - galite sulaukti nepilno atsakymo, kadangi klausimai sudaryti iš dar 5 papildomų klausimų.
  2. Nesupratau kaip išdelioti padkutinį atsakymą.
  3. Pastabų neturiu
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą