8. Ar pasirenkant kelionę, Jūsų nuomone, reikėtu atsižvelgti į tai kokio lygio yra sergamumas tokiomis lygomis kaip gripas, tuberkuliozė ir etc. valstybėje į kurią planuojate kelionę? Atsakymą pagrįskite
Reikėtų. Tačiau šiomis ligomis sergama visose šalyse, bet tai nėra skelbiama garsiai, Lietuvoje taip pat daug žmonių serga šiomis ligomis. Dėl šios priežasties tikrai keliones neatšaukčiau.
Taip. Nėra ko virusus su savim parsitempt
Taip, nes pačiam nesaugu ir gali užsikrėsti, jei toje šalyje sveikatos sistema yra blogos būklės
Manau reikėtų, kad per patį piką ten ne keliauti
Tikrai taip. Prieš kelionę pasidomečiau ir pagal rekomendacijas (jei reiktų pasiskiepyčiau, jei ten kažkuri liga būtų labai paplitusi)
Taip, jeigu vyksta pavojinga epidemija nekeliauciau nes buciau rizika savo valstybei grizes.
Taip, nes nenoriu susirgti panašiomis ligomis, kurios grėstų mano ar artimųjų gyvybei
Taip
taip, sirgti nesinori
Taip, nes nenoreciau paplatinti dar kokios nors ligos, kaip korona dabar:)