Gimdymas namuose. Už ar prieš?

Sveiki, esame 1 kurso LSMU studentės, kad sėkmingai parašytumėme darbą reikalinga jūsų nuomonė ir pagalba. Dėkojame už mums skirtą laiką. :)

Nuomonė apie gimdymą namuose. (Kartu parašykite ir jūsų amžių.)
nesaugu
mados reikalas
36 metai. 3 vaikai.jei buciau gimdziusi namuose dvieju turbut jau netureciau.gimdyma ligonineje pasirenku del savo ir kudykio saugumo
Esu labiau prieš, nei už gimdymą namuose, tačiau, manau, kad yra galimybių užtikrinti vaisiaus ir motinos saugumą jo metu. Gimdymo metu labai svarbi motinos psichologinė būsena, todėl mamos, tvirtai tikinčios, jog privalo gimdyti "natūraliai", tikriausiai tai ir turėtų daryti, jei kitos alternatyvos joms sukelia stresą, nerimą.
nuomone butu prie.man 35 metai
Gimdymas namuose, gali būti tiek pat saugus kaip ir ligoninėj (kai kartu dalyvauja akušerė), tik gimdant namuose moteris pati renkasi kaip jai gimdyti (kokia poza), ji gimdo jai malonioje ir jaukioje aplinkoje. Tokioje aplinkoje moteris jaučiasi saugi, todėl ir komplikacijų galimybė labai sumažėja. Aš pati gimiau namuose, vandenyje, savo vaikus irgi norėčiau gimdyti namuose. 19metų
manau, jog tai prastas sumanymas, nes atsiradus komplikacijoms, medikai gali nesuspėti atvykti. 23 metai
36m tai nesaugu motinai ir vaikui
Man 19 metu, esu pries nes tai didelis stresas tiek mamytei tiek kudikiui todel tai privalu vykti profesionaliai.
Nenorėčiau, 19
Keistas motinos įgeidis, kuris neturėtų būti patenkintas. Jei buvo sutikusi prastą akušerę, tai tegul susiranda gerą ir gimdo gimdymo namuose.
As pries gimdymą namuose
as nepritariu , man 34 metai
Nesaugu motinos ir kūdinio sveikatai, 25m
nepritariu gimdymui namuose, nes čio proceso metu galimi įvairūs pavojai, kurių išvengti gali padėti tik kvalifikuoti žmonės. 21 m.
nesaugu, 17
negimdyciau namuose nes didele rizika. 20m.
nerizikuociau gimdyti namuose, 43 metai
Tai kam skirtos ligonines, jeigu moteris nori gimdyti namie?
Išsidirbinėjimas (19m.)
Manau, jog tai nesaugu, tiek vaikui, tiek motinai. 19m.
23 m. Gimdyti reikėtų sveikatos priežiūros įstaigose ar bent prižiūrint med. personalui. Gimdyti namuose reikėtų tik neišvengiamais atvejais.
Nepritariu.
Nesąmonė. 22 metai
Moterys, gimdančios namuose, yra visiškai kvailos, nemąstančios apie galimas pasekmes. Tokioms reikėtų psichiatro konsultacijos. - 20 metų.
Niekada negimdyčiau namie, 20 metų
nepitariu, tai rizikinga.
Kad ir kokia nostalgija tiem laikam, viskas taip natūralu ir paprasta, kad sunku suvokti vaikų ir motinų mirtingumo skaičius gimdant namuose. Nebent yra pakankamai pasiturintį šeima, kad skirtų daug lėšų įkuriant namuose ligoninėje esančias visas būtinas priemones, jei kas nutiktų neplanuotai. Mano amžius 23m.
19 m., nesąmonė!
Tai yra nesaugu, jei tai yra daroma be specialistų priežiūros. 20
Gimdymas namuose yra galimas, jei yra nerizikingas gimdymas (o tai sužinome tik po gimdymo). Atsarga gėdos nedaro. Man 24 metai.
Nepritariu, nes gimdymas namuose dažniausiai yra prižiūrimas ne profesionalių medikų, o pribuvėjų, kurios, mano nuomone, yra nekompetetingos. 24m
Mano nuomone, gimdyti namuose bet kokiu atvėju nesaugu, man 22 m.