15. Ar galite parašyti trumpą sveikinimą/palinkėjimą šios kalbos vartotojams Lietuvoje, 20 jubiliejaus proga?
Noriu labai nuoširdžiai ir žmogiškai palinkėti nesijausti KITOKIAIS, nes tas kitoniškumas daro Jus išskirtiniais.
Labai tikiuosi, jog ateityje gestų kalba taps įprastesnė ir klausos negalią neturintiems žmonėms
Kalba tai didžiausias žmogaus turtas. Didžiuokitės ja!
Linkiu būti stipriais ir vieningais.
Jūs esate šaunuoliai! Labai graži ir šilta bendruomenė - kaip viena didelė šeima! Siekite savo tikslų, nepasiduokite :)
negaliu
Sekmes siekiant savo tikslu
Šilčiausi sveikinimai, linkiu stiprinti šią bendruomenę.
Dižiuotis ir tikėti jok viskas yra įmanoma!
Tausokite, puoselėkite bei mylėkite savo kalbą.
Kalba tai raktas į visuomenę, nesvarbu kokia ji bebūtų puoselėsite ją, nes ši kalba yra br galo unikali.