Gestų kalba ir jos vartojimas

15. Ar galite parašyti trumpą sveikinimą/palinkėjimą šios kalbos vartotojams Lietuvoje, 20 jubiliejaus proga?

  1. Tai nėra taip baisu ar varginančiai nepatogu. Pasidžiaukite, jog regite.... Jūs esate pilnaverčiai visuomenės nariai. Sėkmės
  2. Girdėti galima ne tik ausimis. Norint visada galime išgirsti vienas kitą. Linkime sutikti kuo daugiau jus girdinčių žmonių :-)
  3. Smagu, kad šiais laikais mūsų margoje visuomenėje žmonėms atsiranda galimybės bendrauti, dalintis, tiesiog būti kartu.
  4. Linkiu nebijoti siekti savo svajonių, nesvarbu ar jos bus garsiai pasakomos ar parodomos :)
  5. palinkėti visiems suprasti vieni kitus
  6. Girdėkite širdimi ir būkite laimingi.
  7. Labai žaviuosi žmonėmis, kurie moka gestų kalbą, linkiu, kad šį kalba populiarėtų :)
  8. Būkime optimistai ir džiaukimės gyvenimo teikiamomis galimybėmis. Malonu girdėti garsus aplinkoje, tačiau kartais jie blaško ir trukdo susitelkti į tai, kas tikrai svarbu. Daug svarbiau girdėti širdies balsą. Ingrida
  9. Sėkmės!
  10. Sveikinu, būkite sveiki ir laimingi :)