Ne
ne, nekeisti
Ne
Tikrai ne.
Kažkiek taip. Net sunku pasakyti kodėl: jie tylesni, išraiškingesni jų vaidai gestikuliuojant.
Ne
Emociskai jautrus. Bet kai tai suvoki, pradedi ir kitaip bendrauti, supratingiau ir kantriau.
ne
Negirdintys zmones jokiu budu negali atrodyti keistai, bet kokiu atveju jis visu pirma yra zmogus. O negalia zmogaus nesumenkina.
Neatrodo keisti, nes yra tokie patys, kaip ir visi