Gėlininkystės ūkio asortimentas

Kodėl?

  1. Mažiau rūpesčių
  2. Kai sustiprėja ir išsiplečia, reik mažiau darbo
  3. Mažiau priežiūros ir darbo
  4. Gražu ir nereikia rudenį iškasti.
  5. Nes augalus renkuosi pagal jau turimą pavyzdį, kaip augs, kaip atrodys
  6. Ilgalaikės investicijos
  7. Nereikia kiekvienais metais sodinti
  8. nes taip ekonomiškiau, ir gelima kurti ilgalaikį gėlynų įvaizdį
  9. Ir vienmetes
  10. Maziau prieziuros, pigiau