geležinkeliai

Kaip manote, kokie yra privalumai gabenant krovinius geležinkeliu?

  1. Jokių, tai lėta technologija pastatyta ant 19 amžiaus tinklo su likusia sovietine infrastuktūra. Tai tiesiog smirda ir nepatogu.
  2. Galima gabenti krovinius ženkliai didesniais kiekiais, nei oro ar auto transportais.
  3. Laikas,kaina
  4. Saugumas
  5. Konkretus transportavimo laikas
  6. Krovinio kiekis
  7. Laikas
  8. Laikas, kaina
  9. Pigesnis transportas,greitis
  10. Kaina