16. Ką manote apie vis garsėjančius gatvės meno festivalius? Ar tai laiko švaistymas, miesto niokojimas ar tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą?
Juos vertinu teigiama, pernai dalyvavau gatvės meno festivalyje "NYKOKA", apžiūrėjau visus meninikų darbus. Manau, jog tokie renginiai skatina gražinti savo miestą, nes menininkai supažindina asmenis kaip paprastais būdais tai galime atlikti patys savo privačioje erdvėje.
Tai puikūs renginiai.
skatina mena
Manau, tai renginiai, kurie skatina mena.
Šiuos festivalius vertinu teigiamai ir tai nėra laiko švaistymas. Kiekviena meno srovė, turi būti toleruotina kitų žmonių, galbūt nesekančių ja ir pan.