13. Ką manote apie gatvės meninkus, kurie nelegaliai talpina savo kurybą ant miesto sienų? Ar tai smulkūs nusikaltėliai ar tai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti?
Asmenys, kurie neturi erdvės pasireikšti.
Tai tik dėmesio reikalavimas ir neturėjimas kitos rimtos veiklos.
nusikalteliai
Menininkai, kurie neturi erdves pasireiksti
Manau, kad tai negali būti toleruojama, net jei tai yra siekis parodyti problemas šiuo klausimu ar kokie kiti tikslai. Tokie asmenys, manau, yra neturintys vietos pasireikšti menininkai.
Neturi ką veikt
nezinau
Man netrukdo
Tai smulkūs viešosios tvarkos pažeidėjai, anarchistai