Gatvės menas

13. Ką manote apie gatvės meninkus, kurie nelegaliai talpina savo kurybą ant miesto sienų? Ar tai smulkūs nusikaltėliai ar tai talentingi menininkai, kurie tiesiog neturi erdvės pasireikšti?

  1. Asmenys, kurie neturi erdvės pasireikšti.
  2. Tai tik dėmesio reikalavimas ir neturėjimas kitos rimtos veiklos.
  3. nusikalteliai
  4. Menininkai, kurie neturi erdves pasireiksti
  5. Manau, kad tai negali būti toleruojama, net jei tai yra siekis parodyti problemas šiuo klausimu ar kokie kiti tikslai. Tokie asmenys, manau, yra neturintys vietos pasireikšti menininkai.
  6. Neturi ką veikt
  7. nezinau
  8. Man netrukdo
  9. Tai smulkūs viešosios tvarkos pažeidėjai, anarchistai
  10. Talentingas menininkas