Kaip jaučiatės lankydamiesi Gargždų atvirame jaunimo centre?
- Ateinu su draugais, nes nėra kur kitur eiti, ten galima jaustis atsipalaidavus.
- Labai gerai
- Labai gerai
- Gan jauki atmosfera ir malonūs žmonės
- Labai puikiai
- Jaukiai, gera atmosfera
- Puikiai. Labai nuostabūs darbuotojai ir gera aplinka!
- Geraij
- Gerai
- Puikiai