Kaip jaučiatės lankydamiesi Gargždų atvirame jaunimo centre?
Lankytis neteko
Neblogai
Labai gerai, saugiai
Puikiai
Puikiai
Jaučiuosi nuotabiai, asmenys kurie renkasi šioje įstaigoje yra labai draugiški ir malonūs vieni kitiems ir darbuotojai yra daugiau nei tik "prižiūrėtojai" :)
Puikiai. Labai draugiški ir supratingi žmonės:]
Neturiu jokiu jausmu kylanciu is apsilankymo GAJC, ne mano pobudzio vieta/veikla.