Fuksų stofkė 2015

Sveiki, esame Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybės nariai. Atliekame apklausą, kurios tikslas išsiaiškinti kokie buvo šių metų fuksų stovyklos pliusai ir minusai. Apklausa skirta pirmo kurso studentams, ši apklausa yra anoniminė, duomenys bus panaudoti  kitų metų fuksų stovyklos gerinimui. Labai prašome atsakingai atsakyti į apklausos klausimus, nes nuo to priklauso apklausos rezultatų kokybė. 

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

1. Ar išbuvote visas stovyklos dienas? Jei ne, tai kodėl?  ✪

Jei ne - nurodykite priežastį

2. Kaip manote ar registracija vyko sklandžiai?  ✪

Ko trūko įrašykite laisvoje eilutėje

3. Ką manote apie stovyklos atidarymą ir Studentų atstovybės prisistatymą? ✪

Ko trūko įrašykite laisvoje eilutėje

4. Kaip vertinate laiką, kai buvote suskirstyti pagal fakultetus?  ✪

Nurodykite fakultetą

5. Kaip vertinate darbą su lektoriais(paskaitas)?  ✪

Jei turite pastebėjimų įrašykite į laisvą eilutę

6. Kaip vertinate sportines rungtis (estafetės - pirma diena) ? ✪

Puikiai - labai patikoGeraiVidutiniškaiNepatiko
Sukimasis su lazdomis
Ėjimas rankomis, kai kitas laiko kojas
Obuoliai vandenyje, saldainiai miltuose
Šokinėjimas su maišu
Vandens baliono nešimas šaukšte
Vandens gėrimas

6.1 Gal turite pastebėjimų, ką reiktų keisti ar įtraukti sportinėse rungtyse? ✪

7. Kaip vertinate aukcioną, ar tinka toks prizų gavimo būdas? ✪

Jei turite pastebėjimų įrašykite į laisvą eilutę

8. Kaip manote, ar gerai, kad stovyklos metu buvo rodomas krepšinis? ✪

9. Kaip vertinate rytinę mankštą? (Antra diena) ✪

10. Kaip vertinate laiką su kareiviais? ✪

11. Kaip vertinate flash mob'ą?  ✪

12. Ką manote apie Giedriaus Drukteinio paskaitą? Ar tiko paskaitos laikas? ✪

13. Kaip vertinate antros dienos rungtis? ✪

PuikiaiGeraiPusėtinaiBlogai
Nematomas tinklinis
Virvė iš rūbų
Virvės traukimas
Piramidė
Tinklinis su paklodėmis
Kosminis futbolas
Kvadratas

13.1 Gal turite pastebėjimų ar papildymų sportinėms rungtims, kurios vyko antrą dieną?

14. Kaip vertinate laiką skirtą liaudiškiems šokiams, kurios vedė dėstytojas Kavaliauskas? ✪

15. Ką manote apie lobio ieškojimą? ✪

16. Kaip vertinate didžėjų ir atlikėjus? Gal turite pastebėjimų?  ✪

17. Ką manote apie maistą? Ar jo užteko? Kaip vertinate jo parinkimą (pusryčiams, pietums, vakarienei) ? ✪

18. Kaip manote ar reikėjo ilgesnių pertraukų? ✪

19. Ką manote apie tai, kad neturėjote programos? ✪

20. Kiek balų skiriate fuksų stovyklai? ✪

Kiti pastebėjimai/pasiūlymai