fotopasakojimas

14. Ar visos fotopasakojimo nuotraukos turi būt lygiavertės technine,kokybine,menine prasme? Kodel?

  1. taip, tam, kad išsaugoti pasakojimo vientisumą, nebent diskutuojama tokiomis temomis (apimančiomis labai ilgą laikotarpį), kai pateikti vienodos kokybės vaizdinę medžiagą papraščiausiai neįmanoma.
  2. ne. Nuotraukos turi būti papildančios viena kitą, ar tekstą.Todėl ,kad norint ką nors pasakyti ,informuoti , pareikšti -svarbi pats pranešimas , o ne forma. Nors įtaigus geros kokybės vaizdas yra didelis pliusas fotoistorijai.
  3. taip
  4. Technine, kokybine - ne. Na, o menine..tai suktas dalykas. Kas yra menas dar niekas neatsakė, niekas nebedė pirštu į lapą sakydamas "štai jis". Buvo prieštaravimų. žodžiu. bent jau man foto netolygumas primintų žaismą. nors dabar sau paprieštarausiu... jei nekokybė tai nekokybė, nesinorėtų tarp tokių foto pamatyti kokią nušlifuotą.
  5. manau, nebūtinai. Gerai nuotraukai irgi nevisada būtina kokybė.
  6. cia jau priklauso kaip zenekai susisvies padaryti
  7. Pageidauina, bet nebūtina.
  8. neturi, nes pasakojimas dažnai buna meninis bet nedokumetalus
  9. Ne
  10. manau, kad ritmas yra gerai. todėl pauzės, viršūnės ir slėniai (netgi technine prasme) yra labai gerai.