projektaiinfo1
Vieša
Pranešti

Fizinio aktyvumo įpročiai

Sportas – ne tik sveikatos, bet ir žinių šaltinis! Svarbų vaidmenį visuomenės sveikai gyvensenai turi informacijos apie sportą sklaida, o žinios apie fizinį aktyvumą padeda geriau suvokti sporto naudą, motyvuoti sportuoti ir gyventi sveikiau. Todėl VšĮ „Sporto leidinių grupė“, įgyvendindama projektą „Sportas“ – sveikatos ir žinių šaltinis visiems“ siekia skatinti visuomenės švietimą reguliaraus sportavimo ir viso gyvenimo fizinio aktyvumo klausimais. Tai daroma per visuomenės informuotumo ir motyvacijos didinimo kampanijas naujienų portale sportas.info ir Facebook socialiniame tinkle.

Viena iš numatytų projekto priemonių – reguliarių gyventojų apklausų apie fizinio aktyvumo įpročius ir jų pokyčius atlikimas. Kviečiame sudalyvauti trumpoje apklausoje, taip prisidedant prie gyventojų sveikos gyvensenos įpročių tyrimo.

Apklausa yra anoniminė. Jūsų atsakymai yra konfidencialūs, jie bus naudojami tik statistiniams apibendrinimams.

Projektas „Sportas“ – sveikatos ir žinių šaltinis visiems“, įgyvendinamas VšĮ „Sporto leidinių grupė“, bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Kaip mėgstate leisti ar dažniau leidžiate savo laisvalaikį?
Kiek kartų per savaitę užsiimate fizine veikla?
Kur dažniausiai užsiimate fizine veikla (jei užsiimate)?
Kai užsiimate fizine veikla, kiek laiko jai dažniausiai skiriate tą dieną (jei užsiimate)?
Jūs užsiimate fizinio aktyvumu, nes jūs labiausiai (jei užsiimate):
Jei neužsiimate fizine veikla, kokia yra to priežastis?
Kaip galėtumėte įvertinti savo mitybos įpročius?
Ar jums svarbu, kad Jūsų gyvenamoje teritorijoje būtų organizuojami su sveika gyvensena susiję renginiai, pavyzdžiui, bendros mankštos, paskaitos ar seminarai?
Įvertinkite pateiktus teiginius pagal tai, kaip dažnai tenka naudotis tam tikromis paslaugomis ar atlikti tam tikrus veiksmus.
Jūsų lytis
Jūsų amžius
Jūsų išsilavinimas

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų0742
Atsakymų016
Kita anketa »