Fizinė ir aktyvi veikla

Kokia yra jūsų nuomonė apie privataus trenerio paslaugas ?

  1. Manau tai yra tik pinigu švaistymas
  2. Nereikia visiškai man tokio galiu pats profesionaliai prasivesti treniruotę arba pravesti kitam žmogui
  3. Gera,na jisai prižiūri ar teisingai yra daromi pratimai
  4. Nebūtinas.
  5. Gera. Įpač svarbus žmonėms pradedantiems sportuoti
  6. Manau tai geras būdas pradėti sportuoti arba padėti sau susikaupti ant tobulejimo.
  7. :)
  8. Turime sporto pradžioje pradėti savo kelią su trenerio paslaugomis
  9. Teigiama,ypač pradedantiems
  10. kzn