Manau tai yra tik pinigu švaistymas
Nereikia visiškai man tokio galiu pats profesionaliai prasivesti treniruotę arba pravesti kitam žmogui
Gera,na jisai prižiūri ar teisingai yra daromi pratimai
Nebūtinas.
Gera. Įpač svarbus žmonėms pradedantiems sportuoti
Manau tai geras būdas pradėti sportuoti arba padėti sau susikaupti ant tobulejimo.
:)
Turime sporto pradžioje pradėti savo kelią su trenerio paslaugomis
Teigiama,ypač pradedantiems
kzn