Filmo kūrimos pradmenys

Filmavimo ir montavimo kursai.

Sveiki, esu Ugnius, multimedijų technologijos studentas Kauno kolegijoje ir atlieku naujo produkto įvedimo į rinką analizę.

Ačiū už jūsų brangų laika atliekant apklausą !!!

 

Kokia jūsų lytis ?

Jūsų amžius.

Jūs

Kita

  1. Bedarbis studentas
  2. gyvulys

Ar norėtumete išmokti filmuoti ir montuoti video ?

Ar turite patirties filmuojant su kamera, telefonu ?

Kita

  1. Labai daug, begalo daug
  2. su nokia 3310 filmuoju

Ar esate dirbe su programomis kaip "Adobe Premiere", "Adobe After Effects" ?

Kita

  1. Tiek kiek moke Vainoras
  2. su paintu tik teko

Ar norėtumete kurti savo atskira filmuką ar bendrai grupelėse?

Jūsų nuomone ar teorija turėtų būti nuotolių ar gyvai?

Ar galėtumete mokėti už kursus 100-200€‎ ?

Ar rekomenduotumėte kursus kitiem ?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą