Fabrikai ir Sovietiniai pastatai Naujininkuose

Kviečiu Naujininkų gyventojus sudalyvauti apklausoje.

Esu VDK 3 kurso studentė Laima ir renku informaciją apie fabrikus bei sovietinus pastatus , jų dabartinę būklę ir panaudojimą Naujininkuose.
Taip pat persiųskite šios anketos nuorodą savo draugams, galbūt jų tarpe yra gyvenančių Naujininkuose.
Labai ačiū už atsakymus.

Kokius žinote fabrikus Naujininkuose? Kur jie yra? Kaip juos rasti?
Taksi parkas, Prsus stoteleje
Stiklo fabrikas
jokius
Nezinau bet kuo ju maziau tuo geriau netersia oro
6
ne
ten prie taxi parkko kum amfa verda
Nežinau nei vieną
naujininkuose
nežinau
Loftas (Sevcenkos gatve)
Stiklo ir jo gaminiu gaminimo fabrikas Pelesos ir Dzuku gatviu sankryzoje. Dar yra link Metalo g ir Oro uosto, taciau ju nezinau.
Stiklo(Pelesos g.), geležinkėlio dirbtuvės(Prūsų g.), "Darbas"(Dariaus ir Girėno g., Kirtimai), blankų leidykla(Dariaus ir Girėno g., Kirtimai) ir kt.
burbiškių miške apleistas, gal jau ir griaunamas. ir spartos stotelėje (jei dar galima tai pavadinti naujininkais), taksiparkas (prusų st)
Stiklo. Pastebimiausias yra geležinkelis, bet jis nepatenka į šią kategoriją.
"Spartą", kuri yra prie tokio paties pavadinimo stotelės. Taip pat "Taksi parkas", kuris matyti važiuojant pro Prūsų stotelę. Gyvenu šiame rajone tik beveik porą metų, todėl kartais matau ir kitokių sovietinių pastatų, pavyzdžiui, UAB "Leliją" Dzūkų gatvėje, "Atsigręžk į vaikus" sovietinio stiliaus pastatą Jaroševičiaus g. ir kt., bet daugelio jų istorijų nežinau.
Nors Naujininkuose gyvenau dvidešimt metų, tačiau negalėčiau pasakyti, kad galima rasti daug fabrikų. Nebent fabriku laikytume taksi parką, tačiau daugiau nežinau. Tokių sovietinių fabrikų daugiausia yra Naujamiestyje - tai yra kelios stotelės nuo Naujininkų, bet, labai gaila, vieta, kur yra garsusis "Loftas" ir kiti fabrikai, nėra Naujininkai.
-
giminaciai gyvena, tad pravaziuojant matau
?
tik ivaziavus
UAB KVAILE Jie yra Bybio g. 10 arba UAB IDIOTE Kubiliaussiknos g. 0