Energijos efektyvumo didinimo priemonės namų ūkiuose

Esu, Donatas Kasteckas, Mykolo Romerio studentas. Aš rašau bakalauro darbą tema „ Energijos didinimo priemonės namų ūkiuose“. Šios anketos tikslas nustatyti , kokia nuomonė ir kokios žinios apie energijos efektyvumo didinimo priemones bei jų naudą ir plėtros galimybes Lietuvoje. Tyrimo metu surinkti apibendrinti duomenys bus naudojami tik mokslo tikslams

Rezultatai yra prieinami tik autoriui

Kokia jūsų lytis?

Koks jūsų amžius?

Koks jūsų išsilavinimas?

Ar domitės energetinio efektyvumo didinimo priemonėmis?

Kokias energijos efektyvumo didinimo priemones naudojate savo namų ūkiuose?

Jeigu gyvenate nuosavame name, ar jūsų namas turi energetinį sertifikatą?

Kokia jūsų nuomonė dėl daugiabučių renovacijos?

Jeigu jūs gyvenate daugiabutyje, kuris dar nėra renovuotas, ar norėtumėte, kad jis būtų renovuojamas?

Įvertinkite nuo 1 iki 5 pagal svarbumą,renovuotų daugiabučių ar gyvenamųjų namų privalumus, kuriuos vertinate labiausiai?

12345
Gražesnė daugiabučio/namo išvaizda
Geresnė gyvenimo kokybė
Mažesnės išlaidos už šildymą
Padidėjo buto/namo vertė

Kokios jūsų mėnesinės pajamos (Eurais) ?

Kokios Jūsų mėnesinės išlaidos išleidžiamos energijos vartojimui žiemos laikotarpiu (Eurais)?

Įvertinkite teiginius skalėje:

SutinkuNesutinkuNežinau
Manau, kad mano namų ūkis išeikvoja per daug energijos
Aš analizuoju kiekvieną gautą sąskaitą prieš ją apmokėdamas
Žinau, kad taupant energiją galima sutaupyti ženklią pinigų sumą
Mane skatina taupyti dideli mokesčiai už energiją

Ar Jums užtenka informacijos apie energijos efektyvumo didinančias priemones?

Kur daugiausiai randate reikiamos informacijos apie energiją taupančias priemones?

Ar mokote ir skatinate vaikus (jei turite), senelius, taupyti energiją?