Uservilten13
Vieša
Pranešti

Empatija agresijos išpuolių aukų atžvilgiu

Gerbiamas respondente, šis tyrimas atliekamas VDU taikomosios sociologijos magistrantūros studijų studentės. Tyrimo tikslas - įvertinti vyresnių nei 18 metų Lietuvos gyventojų požiūrį į agresijos išpuolių aukas.

Ši anketa yra anoniminė, Jūsų atsakymai bus naudojami tik studijų tikslais, tad nebus niekur publikuojami. Prie kiekvieno klausimo pasirinkite Jums tinkamą (-us) atsakymą (-us). Jei tokio atsakymo varianto nėra, jį įrašykite į „kitą“.

Šios anketos rezultatai viešai nepublikuojami

Pic
Lytis.
Televizijoje pamatėte reportažą apie merginos sumušimą ir išprievartavimą naktiniame klube. Mergina teigia, kad buvo apsvaigusi, detalių neprisimena ir prievartautojo nepažinojo.
Ar turėjote pažįstamų, draugų, artimųjų tarpe panašių situacijų?
Jūsų draugas ar kolega (vaikinas) papasakoja situaciją, kai mieste susipažinus su mergina pajautė abipusę simpatiją. Mergina pakvietė jį nueiti į barą, o vėliau pakvietė į namus. Pakeliui vis rodė užuominas, kad norinti pasilinksminti ir “nuotykių”. Merginai paleidus romantišką muziką ir gundančiai šokti, vaikinas atsakė į tai prisilietimais. Kai jis pradėjo nuiminėti merginai megztuką, ji vaikiną atstumė, pradėjo šaukti, prieštarauti ir galiausiai pagrąsino iškviesti policiją. Po viso to, jūsų draugas lieka nustebęs, sutrikęs, suklaidintas ir nesuprastas.
Manote, kad minėtas draugas neturėjo teisės nurenginėti merginos.
Iš draugų išgirdote, kad socialiniuose tinkluose jie matė straipnsį apie tai, kad provokatyviai apsirengusi mergina buvo išprievartauta. Anot jų, ji pati to prisiprašė, nes apsirengimas neatlaikė kritikos, o flirtavimas ir siunčiami signalai net negalėjo atnešti kitokio rezultato. Prievartautoją ji pažinojus iš savo mokyklos, policija kol kas nesikiša nes sklinda gandas, kad mergina per kelis vakrėlius jau turėjo lytinių santykių su minėtu prievartautoju.
Ar yra tekę patirti netikėtų agresijos išpuolių?
Ar yra tekę girdėti netikėtų agresijos išpuolių atvejų artimoje aplinkoje, t.y. tarp draugų ar giminaičių?
Važiojant mašina per radiją išgirdote naujienas, kad vyras buvo lengvai sumuštas vyras teigiantis, kad tai padarė bare sutikta mergina. Tačiau, mergina teigia, kad tai buvo savigyna ir vaikinas ją bandęs išprievartauti. Mergina nenukėntėjo, vaikinas turi kelias mėlynes ir kraujuojančią žaizdą ant pilvo. Policija vykdo tyrimą.
Jūsų vaikas įsivėlė į muštynes kavinėje. Jūsų vaikas per daug nenukentėjo, bet kiti dalyvavę paaugliai liko su rimtais sužalojimais, vienas iš jų pateko į ligoninę. Konfliktas prasidėjo dėl neaiškių prižasčių, bet spėjama, kad dėl patyčių. Sužalotųjų tėvai reikalauja piniginės kompensacijos.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų258258
Atsakymų051

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »