Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
EMO
Ka padarytum jei pamatytum emo?
gg
prieš daugiau nei 13m.
Nieko
prieš beveik 18m.
nusisypsociau
prieš daugiau nei 18m.
pabegciau
prieš daugiau nei 18m.
As ji kiekwiena diena matau veidrodyje...
prieš daugiau nei 18m.
nieko, ka galima daryt?
prieš daugiau nei 18m.
pazhiureciau i ji/ja
prieš daugiau nei 18m.
turbut nieko gal nueičiau pabendrauti...
prieš daugiau nei 18m.
as juos kiekviena diena matau...
prieš daugiau nei 18m.
man dzin
prieš daugiau nei 18m.
1
2
S
M
L
»