Kodel Lietuvoj tiek daug emo?
- todel kad plita
- Nedaug jų
- Lietuvoje daugiau fifu ir forsu ...
- atspek
- Nes daug apsimeteliu
- .
- daug kas emo tik del mados. . .
- vaikai seka mados pvz...
- nes jaunimo populiacija padaugeja noru buti tokiu kaip ir visi. Jei ne- tu atsilikelis...kraupu...
- blogas gyvenimas pas mus