EMO

Ka manai apie emo?

  1. jie nevykeliai
  2. jie neturi savo nuomones. ligoniai
  3. eilinis stilius ir tiek
  4. tai visiskai nemastanciu paugliu gauja , niekinanti savo isvaizda , ir daugelis ju net nesupranta tikros ju fanizmo reiksmes........ issigimeliai zodziu
  5. lopai
  6. meslas