Ka manai apie emo?
- jie nevykeliai
- jie neturi savo nuomones. ligoniai
- eilinis stilius ir tiek
- tai visiskai nemastanciu paugliu gauja , niekinanti savo isvaizda , ir daugelis ju net nesupranta tikros ju fanizmo reiksmes........ issigimeliai zodziu
- lopai
- meslas