EMO

Ka manai apie emo?

  1. faini zmogeliukai
  2. Idiotai
  3. emo yra saviti zmones...kaikurie ju nesupranta,ir ne visi emo kaip sakoma pjaustosi venas ar zudytis nori...
  4. zmones man atrodo
  5. Mes nuostabus ir jautrus zmones
  6. Stilius kaip stilius.
  7. durni, bt baisiai grazhus
  8. nice išvaizda gražios mintys
  9. manau kad tai stipresnis i pasauli, gyvenimo, stiprybes, meiles audras ir kancias../
  10. nieko gero