15. Jūsų nuomone apie emigracija (ar reikia ją mažinti, o gal nieko blogo, kad žmonės emigruoja?).
butinai reikia mazint
Reikia mazinti
Nieko blogo, daugiau patirties gaunama.
Reikia mazinti
butina mazinti
Emigruoti nėra blogai, jei žmonėms to reikia, bet pirmiausia reikia atsižvelgti į tos šalies gyventojus ir jų nuomonę.Ar jiems bus malonu,kad jūs atvyksit ir užimsite jų darbo vietą....
Žinoma, kad reikia ją mažinti.
Kol Lietuvoje bus taip sunku pragyventi, kol minimalus atlyginimas bus toks apsurdiskas, tol zmones emigruos, ir kuo toliau tuo daugiau ju isvyks is Lietuvos.
Nemanau, kad tai yra labai blogai, nes kuo daugiau emigruoja, tuo lengviau likusiems įsidarbinti. Man tik gaila, kad lietuviai emigrantai neretai užsienyje pagarsėja ne iš pačios geriausios pusės, nors iš kitos pusės darbštūs tie lietuviai, daug kas vertina lietuvius
Kol Lietuvoje bus taip sunku pragyventi, kol minimalus atlyginimas bus toks apsurdiskas, tol zmones emigruos, ir kuo toliau tuo daugiau ju isvyks is Lietuvos.