Emigracija

15. Jūsų nuomone apie emigracija (ar reikia ją mažinti, o gal nieko blogo, kad žmonės emigruoja?).

  1. d
  2. Reiketu sudaryti geresnes sąlygas gyvenantiems Lietuvoje
  3. Aišku reikia skatint, kad jauni žmonės įgyję išsilavinimą liktų Lietuvoje, nes protų nutekėjimas mūsų valstybę veda link žlugimo,
  4. Mano nuomone emigracija Lietuvoje yra labai didelė problema į kurią reikia labai rimtai žiūrėti, nes jei situacija nepradės gerėti mūsų šalyje liks gyventi tik pensininkai ir nedarbingi žmonės. Dar viena emigracijos problema, kad jei prieš 15 metų kada prasidėjo emigracija uždirbtus pinigus žmonės parveždavo į Lietuvą ir juos išleisdavo čia, tai dabar vis daugiau žmonių perka automobilius, butus užsienyje ir lieka ten gyventi.
  5. Visi nori gyventi geriau, jei žmonėms geriau tai tegul emigruoja.
  6. zmoniu pasirinkimas, todel ir esam laisva nepriklausoma valstybe, kas nori gali isvaziuot ir atvaziuot, tai nera blogai
  7. Tam tikra dalis ir turi išvykti-semtis patirties, daryti karjerą, tačiau šiuo metu vyraujančią ekonominę migraciją būtina mažinti, gerinant pragyvenimo sąlygas Lietuvoje.
  8. Mazinti reikia ta emigracija, kai zmones isvyksta, nes nepragyvena Lietuvoje. Su emigrantais del meiles, issilavinimo ir pan viskas gerai :)
  9. tai priklauso nuo išvykusiųjų skaičiaus, tam tikra dalis migruojančių nieko tokio, nes tai natūralu, bet jeigu jau tai darosi masinis reiškinys, tada aišku reikia mažinti
  10. Reikia mažinti.